Cu3er İle Resimleri Animasyonlu Slide Yapın

Buradaki yazımda bahsetmiştim. Bir çok kişi sempati.org ‘daki animasyonlu resim geçişini nasıl yaptığımı soruyordu. Anlatacağımın sözünü vermiştim. İşte Cu3er ile animasyonlu slide yapımı..  (Y)

Baştan belirtmeliyim ki; öyle alıp da hazırca kullanabileceğiniz bir sistem değil. Biraz HTML bilgisine ihitiyaç duyacağınız kesin. Bu nedenle eğer hiç html bilmiyorsanız, internette resimlerinizi slide olarak online düzenleyebileceğiniz siteler mevcut, onlarla yapın, html bilmiyorsanız Cu3er kullanmanız çok zor olacaktır.

Öncelikle http://getcu3er.com/ adresine giriyoruz.

Get CU3ER now › butonuna tıklıyoruz.

Açılan sayfada size 3 seçenek verecek. En soldaki free of charge yazan yerin altındaki SIGN-UP butonuna tıklıyoruz.

Create your CU3ER account first bölümünde yeni bir kullanıcı hesabı oluşturuyoruz.

Üye sayfanızı açtıktan sonra yine sayfanın en solunda bulunan DOWNLOAD linkine tıklayarak Cu3er ‘i indiriyoruz.

İşte bu noktadan sonra html bilgisi gerekiyor. İndirdiğiniz Cu3er.zip içinden çıkan dosyaları hostunuza attıktan sonra, www.domaininiz.com/embed_example.html adresine girerek nasıl çalıştığını görebilir, Readme.txt dosyasından nasıl ayarlama yapacağınızı öğrenebilir, CU3ER-config.xml dosyasını not defteriyle açarak düzenleme yapabilirsiniz. Tabi ki biraz uğraşmak gerekiyor ancak sonuçta oraya çok güzel bir animasyon çıkıyor. (Bknz: Sempati.org)

Bu Konu İçin Yapılan Aramalar :
cu3er full download (325), Cu3er full (266), cu3er indir (163), cu3er full indir (120), cu3er (112), cu3er download (65), cuber slider (36), cu3er kurulumu (35), get cu3er (25), wp cu3er (18), cu3er slider download (16), CU3ER kurulum (15), get cu3er download (14), getcu3er full (13), cuber flash full indir (12), getcu3er nasıl kullanılır (12), cu3er nasıl (12), cu3er html (11)

 • Evcil.info | Evcil Hayvan İlanları
 • Godaddy Servera Root Yetkisiyle SSH Kullanarak Nasıl Bağlanılır ?
 • AlmanKurtlari.com | Alman Kurtları Hakkında Herşey..
 • Godaddy İndirim Kodları, Promosyon Kodları, Fırsat Kodları
 • CuteFTP 'de, Site Şifreleri Kaybolmadan Hesapları Yedekleme

 • Bu Yazıyı Oylayın :
  Değerlendirmeniz => Beğenmedim : 5 üzerinden 1Değerlendirmeniz => Yeterli Değil : 5 üzerinden 2Değerlendirmeniz => Ortalama : 5 üzerinden 3Değerlendirmeniz => Güzel : 5 üzerinden 4Değerlendirmeniz => Çok Beğendim : 5 üzerinden 5 (Toplam 41 kez oylandı; Oy Ortalaması: 5 üzerinden 5,00)

  (Oyunuzu yıldızların üzerine tıklayarak kullanabilirsiniz. Değerlendirme sağa gittikçe olumlu yönde artar. Teşekkür ederiz.)
  Loading...

  Yorum Yazın

  Üyelik gerektirmez. Anonim yorum yapabilirsiniz.

  YORUMUNUZ ONAYLANDIKTAN SONRA YAYINLANACAKTIR !